Blog > Komentarze do wpisu
Wieści z południa

Nie, nie z południa Europy, choć marzę o kolejnym wyjeździe do ciepłych krajów. Będą wieści od nas ze wsi.

Po półrocznej przerwie wracam do pisania. Moc zajęć w trakcie roku szkolnego nie sprzyjała temu zajęciu. A ponieważ właśnie rozpoczęły się wakacje zainauguruję je nowym wpisem.

 

W kwietniu wzięliśmy ślub. Po prawie 8 latach wspólnego mieszkania i niemal 12 znajomości. Starczyłby oficjalny związek partnerski, ale takich udogodnień w naszym kraju brak, nad czym ubolewam zwłaszcza ze względu na tych, którzy pozbawieni są równych szans.

Ceremonię w USC w Bystrzycy Kłodzkiej poprowadziła pani Izabela Cichocka, przesympatyczna, nie stwarzająca zbędnego dystansu urzędniczka, notabene moja ziomalka z Trójmiasta. Nie spodziewałam się, że w trakcie składania przysięgi wzruszenie na moment odbierze mi głos. A odebrało.

 

 

Potem bawiliśmy się w pensjonacie Krokus w Międzygórzu. Kameralne spotkanie ze świadkami i najbliższą rodziną trwało sobie spontanicznie w noc.

 

Miesiąc później zorganizowaliśmy drugą turę imprezy, tym razem - poza przyjaciółmi - dołączył również jeden z moich braci z partnerką. I ten weekend celebracji okazał się bardzo udany.

 

 

Trudno stwierdzić czy sezon celebracji należy uznać za zamknięty. Szczerze Wam powiem, że chciałoby się więcej. Myślę, że dobrym pretekstem okażą się rocznice.

 

Co poza tym? Kończy się mój trzyletni okres w inkubatorze przedsiębiorczości, tak więc czas przejść na swoje. Są obecnie dogodne warunki dla otwierających jednoosobową działalność gospodarczą. Jednocześnie rozglądam się za biurem w Bystrzycy, gdzie chciałabym prowadzić zajęcia z obu języków, na początek przynajmniej dwa razy w tygodniu. Zapowiadają się też spore roszady wśród moich uczniów. Ewidentny czas kolejnych zmian.

wtorek, 26 czerwca 2018, agnieszka.dombrowska
Tagi: zmiany

Polecane wpisy

Komentarze
2018/06/26 19:49:52
Agnieszko, co za sensacja:)) Serdeczne gratulacje i niech Wam się wiedzie po ślubie tak dobrze, jak przed ślubem:))
-
2018/06/27 09:23:06
Dziękujemy pięknie Zielona Piranio i ślemy serdeczności!
Księga gości Napisz do mnie